Kokia bus nauja kultūros projektų finansavimo tvarka? Siūloma keisti komisijos sudėtį – mažiau valdininkų, daugiau bendruomenės atstovų.

Šiandien taip pat įvyko antras kultūros projektų finansavimo konkurso taisyklių rengimo darbo grupės posėdis. Buvo pateikta daug pasiūlymų, ką reikia keisti projektų atrankos nuostatuose. Pagrindiniai siūlymai – keičiasi finansavimo prioritetai. Jie patvirtinami kasmet prieš skelbiant konkursą, atsižvelgiant į naujo ir dabar rengiamo svarbaus dokumento – Alytaus miesto kultūros politikos strategijos aktualijas.
Siūloma keisti ir komisijos sudėtį – šiuo metu jos sudėtyje yra 7 nariai: 2 politikai, 3 valdininkai ir 2 bendruomenės atstovai. Siūloma, kad projektus vertintų 3 politikai ir 4 bendruomenės atstovai (ekspertai).
Visi komisijos nariai (taip pat ir politikai!) turėtų pasirašyti nešališkumo deklaraciją. Asmuo negalėtų tapti vertinimo komisijos nariu, jei jis yra kultūros projekto paraišką pateikusios organizacijos ar projekto vadovas, kūrybinės grupės narys ar tos organizacijos narys arba steigėjas, taip pat jei su organizacijos vadovu ar su projekto vadovu susijęs giminystės ryšiais.

This entry was posted in NAUJIENOS. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *